O nás

Náš začátek byl přes prosinec 2008 a nyní již kromě Česka působíme i ve Slovenské republice a v Rakousku. Stále si klademe za cíl nabízet nejvyšší možnou kvalitu k absolutní spokojenosti každého klienta. Vzhledem k rozvoji firmy a stále se zvyšujícím nárokům našich zákazníků neustále rozšiřujeme svou působnost.

Jsme úspěšně působící skupina na českém, ale také zahraničním trhu. Naše skupina se na domácím trhu řadí mezi přední poskytovatele v prodeji produktů a služeb v oblasti dekoračních prvků jakož i moderních dizajnových povrchů na klasický a elegantní styl, ale i královskou eleganci pro byty, rodinné domy, soukromé rezidence, kanceláře, hotely, restaurace, prodejny a ostatní komerční objekty. Jsme akreditovanými zástupci italské společnosti CANDIS s.r.l. i SPIVER s.r.l. a zároveň belgické společnosti ORAC NV. Díky tímto skvělým firmám a zejména jejich přístupem lidí, dynamikou továrního týmu, zájmem a chutí vyrábět produkty na úplně jiné úrovni, jako většina ostatních výrobců, přeměňujeme vaše představy na skutečnost. Produkty a řešení těchto firem se radí mezi špičku své kategorie a to hlavně svou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Každý nový produkt je nejdříve podroben několikaměsíčním náročným testem. Postupně se stali nejprodávanějšími ve své kategorii. Rozdíl oproti konkurenci dokazují na nejrůznějších prezentacích nejen u nás, kde jsou jasnými lídry ve svých kategoriích.

Naše činnost je zaměřena zejména na prodej nabízeného sortimentu, odborné poradenství a samotnou aplikaci přímo u zákazníka. To vše zajišťujeme nejen pro privátní projekty, ale samozřejmě pracujeme i na hotelových a komerčních zakázkách, zda reprezentačních prostorách v celém Česku a také v zahraničí.

Naší předností je výjimečná kvalita prováděných prací. V našem týmu jsou odborníci, kteří jsou vyškoleni přímo u jednotlivých výrobců námi nabízených produktů a svou práci realizují profesionálně. Mají přehled o všech novinkách, technologiích a produktech, které jsou momentálně nejžádanější a samozřejmě mají bohaté zkušenosti s aplikacemi. Pomůžeme naplnit vaše představy a přání tak, aby interiér i exteriér odrážel vaši osobnost a životní styl. Výsledek nadchne originalitou svého pojetí a smyslem pro detail, který splňuje nejen praktickou, ale i estetickou funkci a vytváří dokonalou harmonii.


Hlavní pilíře spolupráce vidíme v rozvoji a udržování dlouhodobých vztahů. Od počátku klademe maximální důraz na kvalitní a odborný servis naší práce. Víme, že klíčem k úspěchu je spokojený klient. Snažíme se proto profesionálním a individuálním přístupem zajistit maximální péči o klienta, minimalizovat rizika ztráty klientovy důvěry, klienta co nejlépe poznat, porozumět mu, pochopit jeho potřeby a na základě těchto znalostí mu zajistit vhodné řešení, možnosti a komfort při správě svých investic. Po celou dobu realizace stojíme po jeho boku a průběžně dotváříme jednotlivé detaily v harmonický celek, dokud celý koncept plně neodpovídá jeho představám a požadavkům.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a flexibilně, řešíme jeho požadavky, potřeby, přání jakož i připomínky. V rámci individuálního přístupu k jednotlivým zákazníkům věnujeme značnou energii samotnému poradenství a návrhům, včetně vhodných alternativ projektu s ohledem na finanční možnosti investora. Poradenství je zaměřeno na správný výběr produktu s přihlédnutím pro jeho účel a využití, kde se klade důraz na dizajn, barvu a celkové zpracování. Naši práci najdete v budovách historického, ale i moderního charakteru. Výsledkem naší práce je množství spokojených zákazníků. Je to zejména proto, že realizace provádíme komplexně. Zajistíme návrhy i dokončení na klíč. Naše práce tvoříme ve spolupráci s architekty a designéry. Tito pro vás zajistí návrhy interiérů do detailů i pro kuchyně, obývací pokoje, ložnice, koupelny, dětské pokoje, zda sportovně-rekreační prostory. V případě zájmu nabízíme službu, která se začíná konzultaci a končí kompletní realizací projektu. Znamená to, že zajistíme nejen materiál, ale také realizaci a dohlížíme nad celým jejím průběhem. Jednoduše se postaráme o to, aby vše probíhalo tak jak má a výsledek splnil vaše představy. Uděláme vše pro vaši spokojenost.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Ochotně vám poradíme buď osobně, písemně nebo telefonicky. Společně najdeme řešení i pro vás. Pro vaši konkrétní poptávku vám nezávazně a bezplatně vypracujeme cenovou nabídku.

Budeme rádi, pokud se i vy stanete našimi spokojenými klienty.

 

Moje jméno je Ivan Vlček, jsem podnikatel a specialista na dekorativní povrchy i dokončovací prvky. Vždy jsem pracoval s jedničkami v oboru a jsem rád, že mohu v tomto duchu pokračovat i v oblasti interiérů a exteriérů. Společnost ALPRELI s.r.o. se pro mě stala novou výzvou. Oslovila mě svým jménem, tradicí a především jasnou vizí. Začít ve vlastním podnikání je vždy těžké, někdy drsné, ale nelituji o svém rozhodnutí, svoboda je neocenitelná věc. Podnikání není pro mě jen práce, ale životní styl. Dnes jsem na pozici jednatele společnosti ALPRELI s.r.o. a věnuji se primárně klientům, kteří sázejí na kvalitu, jistotu, propracované návrhy a úzkou vzájemnou spolupráci.

Jsem šťastný, protože si pořadím s jakoukoli realizací podle vašich představ a finančních možností.

Ivan Vlček, jednatel společnosti ALPRELI s.r.o.

 

Spokojenost
Záleží nám na komfortu lidí, kteří používají naše produkty nebo žijí v budovách, na jejichž byly naše produkty použity. Našimi řešeními a službami se zaměřujeme na to, aby jsme zákazníkům ušetřili čas, vytvořili pocit jistoty a pohodlí.

Empatie
Záleží nám na tom, co je pro lidí důležité. Snažíme se porozumět potřebám našich zákazníků a vyhovět jejich požadavkům.

Odpovědnost
Záleží nám na kvalitě vykonávané práce. Práci se snažíme provádět zodpovědně a důmyslně. Působíme na stavebním trhu a naše řešení jsou koncipované tak, aby měli dlouhodobý charakter. Naše spolehlivé produkty a komponenty pečlivě vybíráme tak, aby neohrožovaly zdraví a bezpečnost lidí.

Krédo
Lidé si pamatují
jen 10% toho, co slyší
jen 20% toho, co vidí,
jen 40% toho, co vidí a slyší,
ale 100% toho, co zažijí!

Zažijte.

Motto
Naše přísně kontroly kvality zajišťují, že naše výrobky a služby jsou nejlepší na trhu. Usilujeme se, aby byly dokonalé na všech úrovních pod heslem: "Nic není tak dokonalé, že to není možné zlepšit ".

Za celou dobu naší působnosti na domácím i zahraničním trhu jsme zrealizovali velké množství díl v každé oblasti našeho působení. Jsme hrdí na to, že kvalita naší práce nepolevila ani po tak dlouhé době a jde ruka v ruce s našim dobrým jménem.

No obzvláště jsme hrdí na to, že i po tolika letech existence nám zákazníci i obchodní partneři důvěřují stejně jako kdysi. Navzdory silnému konkurenčnímu tlaku v podobě nekvalitních a levných výrobků stále existují klienti, kteří sázejí na kvalitu, jistotu, propracované návrhy a úzkou vzájemnou spolupráci.

Níže najdete pouze výběr ze všech projektů, při kterých byl použit námi nabízený sortiment. Jedná se o skutečné klenoty a velkolepé úspěchy, které ukazují ohromnou kreativitu a odbornost našich aplikátorů.

Proto vybrané reference, které zde najdete, nejsou pouze prázdné fráze. Stojí za nimi obrovské množství energie. Energie pro vás.

Pro realizace klikněte ZDE.

Česko
Brno, chrám Prabhupád Bhavan
Brno, stomatologická klinika Šikl & Caha
Brumov-Bylnice, hotel ARÉNA
Čistá, Obecní úřad Čistá
Dlouhá Ves, hotel Annín
Chomutov, hotel U Dvou medvídků
Krnov, bar Klub na Zámečku

Malá Morávka, hotel BRANS
Mcely, zámecký hotel chateau Mcely
Olomouc, hotel Clarion Congress Hotel
Olomouc, podlahové studio MAPETO podlahy s.r.o.
Ostrava, restaurace KOBE
Písek u Jablunkova, hotel Bahenec
Popovičky, hotel Park Hotel Popovičky

Praha, hotel Antik City
Praha, hotel U Prince

Praha, hotel U Zlatého stromu
Praha, interiérové studio BOAdesign
Praha, interiérové studio IANUSS
Praha, kavárna Divadelní kavárna Studio DVA

Praha, pivní lázně BBB Praha
Praha, restaurace KOBE
Praha, restaurace Mirellie
Praha, restaurace Pho Original
Praha, zámek Koloděje
Rozvadov, hotel King's
Rozvadov, kasino King's
Tábor, hotel DVOŘÁK
Uherský Brod, rezidence GC

Slovensko
Bardejov, prodejna DECOR in HARMONY
Bratislava, bar 1001 Nights
Bratislava, bar Greenwich Cocktail Bar
Bratislava, hotel Arcadia
Bratislava, interiérové studio Prunus
Bratislava, kadeřnictví VLADO HORŇÁK - HAIR SALON
Bratislava, kavárna Antik Cafe 
Bratislava, pivní lázně BBB Prešpork
Bratislava, pizzerie a pivnice Posedenie na rohu
Bratislava, zařízení sociálních služeb pro seniory Dom Tretieho Veku
Bratislava, wellness RaMaDaSa Spa
Čereňany, zámek Afrodita
Kaluža, hotel Thermal ŠÍRAVA
Myjava, drogerie Petra
Myjava, restaurace Café & Restaurant Family
Myjava, restaurace KROSS HOUSE
Nová Dubnica, referenční a školicí institut SIMONE MAHLER
Oščadnica, penzion Fuňák
Poprad, restaurace a penzion Cin Cin
Považská Bystrica, herna VIX
Senica, autoškola HÍLEK
Stará Turá, škola Stredná odborná škola Stará Turá
Šamorín, dům záclon Firhang
Tatranská Lomnica, hotel Titris
Trenčín, čokoládovna BON BON
Trenčín, hotel Grand Hotel
Trenčín, interiérové studio DIZAX
Trenčín, zařízení sociálních služeb pro seniory Seniorville
Trenčín, kuchyňské studio TRENAB
Trenčín, nábytkové studio UNI-MIER
Trenčín, penzion Feši
Trenčín, restaurace FATIMA
Trenčín, studio krásy ROYAL SALOON
Trenčín, zlatnictví LORETTA
Trnava, studio krásy HIGH CARE CENTRUM
Žilina, restaurace SPIRIT

Anglie
Cranleigh, venkovské sídlo Rydinghurst

…. a mnoho dalších

Naše produkty a realizace se často objevují v článcích renomovaných deníků, časopisů i internetových serverů. Můžete je také setkat v odborných komentářích v tištěných médiích i televizních pořadech. Najdete nás na PRAGUESTAY.

Níže jsme pro vás vybrali některé z mnoha, které v krátkém přehledu sumarizují důležité dění a vývoj v posledních letech.

Dříve, než začnete porovnávat naše ceny s cenami konkurence, nezapomeňte ve vlastním zájmu vzít v úvahu následující faktory, které mají vliv na tvorbu cen:

- originální osvědčení o úspěšném absolvování produktového a technického školení přímo u výrobce
- garance kvality systému, zejména aplikace zhotovena z originálních komponentů a dodržení postupů uvedených v technických listech
- počet pracovních úkonů zahrnutých v ceně a co zahrnuto není
- fyzikální vlastnosti při užívání, výsledné tloušťky, počet vrstev a množství použitých materiálů
- odbornost provedení v kritických detailech (spojování dvou materiálů, resp. více odstínů barvy, přechody, styky, apod.)

- výbava a dostupnost originálního nářadí potřebného při realizaci
- záruka, servis i odborné poradenství na dekorativní sortiment
- reference v identické oblasti provedení jako je právě ta vaše
- historie, doporučení, stálý a nezměněný kontakt dodavatele

V našem týmu jsou odborníci, kteří jsou vyškoleni přímo u výrobce a svou práci realizují profesionálně. Mají přehled o všech novinkách, technologiích a produktech, které jsou momentálně nejžádanější a samozřejmě bohaté zkušenosti s aplikacemi. Proto jsou práce schopni provádět odborně a zároveň kvalitně s dobrým jménem ke spokojenosti klienta.

Jelikož jsme přímí dovozci, minimalizujete si u nás možnost, že by u vás byl použit odstín jiný než jste si původně objednali, prošlé zboží, materiál smíchaný z několika druhů a pod. Pokud si aplikaci a zboží zakoupíte u nás, dostanete ho za nejnižší možnou cenu na trhu. Samozřejmě výše popsané praktiky neprovádějí všichni řemeslníci a na trhu jsou i slušné a spolehlivé firmy.

Pokud si přejete přesnou cenovou nabídku na váš objekt, kdykoliv nás kontaktujte přes kontaktní formulář nebo telefonicky na +420 604 999 999 a domluvte si osobní schůzku.

Naše obchodní oddělení se neustále zabývá vyhledáváním vnitřních distributorů, developerů, malířů, dekoratérů, architektů, projektantů, dizajnérů, stavebních i realizačních firem, kteří mají snahu ukázat plný potenciál svých produktů a kompletního sortimentu. Prostory našeho obchodního střediska jsou lokalizovány ve městě Praha, kde jsou produkty aplikované, uskladněná, prodávané a expedovány pro všechny zákazníky.

Pokud hledáte příležitost pro další rozvoj vaší firmy, oblasti pro rozšíření svého působení a nabízených služeb, nabízíme vám možnost, jak je najít.

Informace pro prodejce
Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem, realizovaným přes síť našich obchodních partnerů a to distributorů, dealerů a specializovaných prodejen. Pokud máte zájem stát se naším partnerem, neváhejte nás kontaktovat. Dovolujeme si vás také požádat o zaslání informací o vaší firmě, její činnosti, oblastech zájmu, plánech do budoucna, příp. reference.

Způsoby objednávání
Zboží si můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu nebo na základě osobní či telefonické objednávky. Telefonické objednávky je nutné následně potvrdit písemnou formou.

Internetové objednávky
Stálá dostupnost aktuálních obchodních informací. Jednoduchý a bezpečný vstup do systému pomocí přihlašovacího jména a přístupového hesla. Pro přihlášení do systému se vám automaticky zobrazí nabídka zboží s cenami jako i objednávání vkládáním zboží do košíku.

E-shop
Pokud nejste registrovaným obchodním partnerem, můžete z internetového obchodu čerpat aktuální informace o nabízeném portfoliu produktů a jejich doporučených koncových cenách.

Platební podmínky
Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet na základě vystavené faktury. Zboží bude pro vaši objednávku blokováno pouze po dobu splatnosti faktury. Zboží je možné zaslat dobírkou. Není možné dohodnout prodlouženou dobu splatnosti (kredit) krytou směnkou (příp. jinou formou záruky).

Expedice zboží
Zboží je možné dodat prostřednictvím kurýrní služby (platba předem nebo dobírkou), či osobním odběrem (platba předem). Dodávky jsou zpravidla realizovány do 24 - 36 hodin (v pracovních dnech).

Podpora
Podrobné specifikace, produktové listy, specifikace doplňků a příslušenství, informace o technologiích nabízených produktů najdete v záložkách jednotlivých komodit.

Návod jak nejefektivněji spolupracovat s obchodním oddělením:
- o vaši firmu se pravidelně stará váš osobní obchodník
- poskytuje vám maximální servis dostupných informací
- vyřizuje vaše elektronické, telefonické a písemné objednávky
- nabízí produktové poradenství
- vaši prodejnu (prodejny) pravidelně navštěvuje váš osobní obchodník v terénu
- poskytuje vám potřebnou marketingovou podporu
- hledá řešení vašich aktuálních potřeb
- pravidelné získávání zpětné vazby je pro nás podstatné pro neustálé zvyšování kvality služeb
- potěšíme se vašim připomínkám a podnětům
- připomínky týkající se obchodu a podpory prodeje, prosím, adresujte svému osobnímu obchodníkovi
- v případě obchodníkovy nepřítomnosti bude vedení a správa vašeho obchodu převedena na jiného obchodníka, který zajistí kompletní servis bez jakýchkoliv výpadků

Informace o nových produktech a akčních nabídkách vám budeme pravidelně posílat na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Pokud vás zaujala naše nabídka a chtěli byste ji nabízet ve svém vlastním obchodě, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na +420 604 999 999 nebo elektronicky přes náš kontaktní formulář.

Získáte zákaznický servis během 7 dní v týdnu a bezkonkurenční ceny.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA POUŽÍVÁ COOKIES. Používáme cookies (soubory, které nám posílají informace o Vašem chování na našem webu), abychom mohli obsah našich stránek a vysílané reklamy přizpůsobit Vašim potřebám a poskytovat tak pro Vás nejlepší služby. Shromážděná data využíváme ke sledování pohybu na našich webových stránkách. Ubezpečujeme Vás, že naše cookies nejsou přímo vázány na Vaše jméno ani e-mailovou adresu. Informace o Vašem používání naší webové stránky rovněž používáme na našich sociálních médiích, v reklamě a pro naše analytické účely. Pokud chcete dále užívat naše webové stránky, vyjádřete, zda souhlasíte s použitím Vašich osobních údajů, a to v rozsahu nezbytném, marketingovém a statistickém.Více informací
Váš souhlas můžete také kdykoliv odvolat, a to obrátíte-li se na nás přes náš kontaktní formulář.

Rozumím